| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 0 | 13 | 21.3 | 2.7 | 5.7 | 47.1 | 2 | 5 | 40 | 1.7 | 1.7 | 100 | 5.3 | 1.3 | 6.7 | 1.7 | 2.7 | 2.3 | 1.7 | 2 | 0 | 0.3 | 16.3 | |||||||||
| Total | 3 | 0 | 39 | 64 | 8 | 17 | 47.1 | 6 | 15 | 40 | 5 | 5 | 100 | 16 | 4 | 20 | 5 | 8 | 7 | 5 | 6 | 0 | 1 | 49 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 0 | 24.4 | 40 | 5 | 10.6 | 47.1 | 3.8 | 9.4 | 40 | 3.1 | 3.1 | 100 | 10 | 2.5 | 12.5 | 3.1 | 5 | 4.4 | 3.1 | 3.8 | 0 | 0.6 | 30.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 0 | 39 | 67 | 103.29 | 96.23 | 7.06 | 57.35 | 53.13 | 27.45 | 42 | 0.93 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 7/14 | 50% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/3 | 33.3% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos bal | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos közép | 2/3 | 66.7% |
| • 3 pontos jobb | 2/6 | 33.3% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/1 | 100% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 26. |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | 99 –98 | 20 | 22 | 3 | 5 | 60 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 2 | 100 | 9 | 1 | 10 | 3 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 30 | ||||
| 2 | 2026. 10. 03. |
|
PHOENIX Fóti Tigrisek | 77 –71 | 12 | 24 | 3 | 7 | 42.9 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 3 | 2026. 10. 10. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 96 –65 | 7 | 18 | 2 | 5 | 40 | 0 | 4 | 0 | 3 | 3 | 100 | 4 | 1 | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 8 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Délút-SZTE-Szedeák | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 1339 | 21.364 | 2.78 | 5.717 | 47.147.1 | 26 | 515 | 4040 | 1.75 | 1.75 | 100100 | 5.316 | 1.34 | 6.720 | 1.75 | 2.78 | 2.37 | 1.75 | 26 | 00 | 0.31 | 16.349 | |||
| 1 szezon |
|
Délút-SZTE-Szedeák | 3 | 0 | 1339 | 21.364 | 2.78 | 5.717 | 47.147.1 | 26 | 515 | 4040 | 1.75 | 1.75 | 100100 | 5.316 | 1.34 | 6.720 | 1.75 | 2.78 | 2.37 | 1.75 | 26 | 00 | 0.31 | 16.349 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 1339 | 21.364 | 2.78 | 5.717 | 47.147.1 | 26 | 515 | 4040 | 1.75 | 1.75 | 100100 | 5.316 | 1.34 | 6.720 | 1.75 | 2.78 | 2.37 | 1.75 | 26 | 00 | 0.31 | 16.349 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Délút-SZTE-Szedeák | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 1339 | 21.364 | 2.78 | 5.717 | 47.147.1 | 26 | 515 | 4040 | 1.75 | 1.75 | 100100 | 5.316 | 1.34 | 6.720 | 1.75 | 2.78 | 2.37 | 1.75 | 26 | 00 | 0.31 | 16.349 | |||
| 1 szezon |
|
Délút-SZTE-Szedeák | 3 | 0 | 1339 | 21.364 | 2.78 | 5.717 | 47.147.1 | 26 | 515 | 4040 | 1.75 | 1.75 | 100100 | 5.316 | 1.34 | 6.720 | 1.75 | 2.78 | 2.37 | 1.75 | 26 | 00 | 0.31 | 16.349 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 1339 | 21.364 | 2.78 | 5.717 | 47.147.1 | 26 | 515 | 4040 | 1.75 | 1.75 | 100100 | 5.316 | 1.34 | 6.720 | 1.75 | 2.78 | 2.37 | 1.75 | 26 | 00 | 0.31 | 16.349 | ||||||